Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, powstała Restauracja „Kwadrans”, oferująca smaczne domowe dania i obiady, działająca  nieprzerwanie od 8 marca 2005 r. Od samego początku naszym priorytetem było serwowanie potraw z surowców najwyższej jakości oferując naszym klientom smaczne i zdrowe dania obiadowe 

Nasze potrawy zawsze przygotowywane są z dobrej jakości produktów pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Stawiamy przede wszystkim, na jakość. Oprócz domowych obiadów nasza firma oferuje usługi cateringowe. 

Nie boimy się nowych wyzwań a nasze menu jest dostosowywane do każdego klienta według jego potrzeb i upodobań. Składając u nas zamówienie możesz być pewny, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Posiłków, które oferujemy można skosztować w naszym lokalu a także z dowozem w dowolne miejsce. Dania obiadowe na wynos zapakowane są w pojemniki plastikowe zgrzewane folią, a dodatkowo przewożone są w specjalnych pojemnikach termoizolacyjnych, dzięki temu posiłki dłużej są ciepłe. 

Jeśli Państwo posiadają uwagi lub sugestie klientów, które mają na celu jeszcze podwyższenie jakości naszych usług, mogą je państwo przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego